שני מכתבים מהוריו של נעם

הי נעם, אני רוצה להגיד לך המון דברים ואתחיל רק אתחיל כאן:

אתה כבר הספקת המון דברים, מעל ומעבר מה שאנשים חושבים לעשות עם חייהם! מאז שעמדת על דעתך היתה מהפכן, אינרנציונליסט, הומינסט וחבר נאמן לחבריך בכל אחד מהשלבים של חייך ומאבקיך הציבוריים והפרטיים!!

היית היוזם של המון מאבקים ואני אזכיר כאן -לא לפי הסדר – את המאבק שלך בתיכון על קידם תרבות המרד. במיוחד אני מעריץ את האומץ שלך בצבא ובסיירת וידוע לי שעשית את הכול להישאר נאמנן לערכים. היית הין במייסדים של "יש גבול" ומאבקים שחולל מהפך שאילץ את בגין לפרוש.

קמפוס היה פאר יצירה של מאבק ואחדות השמאל ופעילות יהודית-ערבית. למדת ונאבקת ובנית קבוצה לוחמת.

בכל המאבקים הית שקט, ענייני, נבון תמיד ירדת לשורש הדברים.

לפני סיום פרק קטן גדול זה אני רוצה להדגיש משהו על השותפות שלך עם סמדר – איך עבדתם, בניתם בית איך תמכתם אחד בשני ואיך גידלתם את מתן וכרמל.

קיימת בית פתוח לשמאל, לזכויות אדם, לעזרה אנושית של פתיחת הבית לעזרה היומנטרית לפליט. הכל בשקט ובעניניות.

קצת מזל ותספיק עוד לתרום ולקבל אהבה ממשפחתך, מחבריך!!!!

יש לי עוד הרבה להגיד לך נעם הבן של דפנה של ראובן שהם מאושרים שיש להם בן ששמו נעם קמינר!


הי נעם

אני רוצה להגיד משהו על הישגיכם המקצועים. אני יודע שקבלת החלטות במשפחה אינה דבר פשוט. לנו נראה שהפקת את המקסימום. ברוח השוויון האמיתי התאמת את מהלך החיים כך שסמדר תבנה את כישוריך וכוח ההשתכרות תוך השענות על תפקיד נרחב שלך בבית. ואז לפי סדר הגיוני השלמת אתה את לימודיך בברקלי בעוד שסמדר ביססה והרחיבה את מעמדה הפרופסיונלי.

אתה הצלחת והתבססת בהי טק וסמדר פתחה מהלך חדש מזהיר. טיפחתם אווירה של עבודה ותרומה חדשנית של צופן. תהיה בטוח נעם שתרומתך לכוח ולמאבק של סמדר היא מפעל משותף של אהבה ושיתוף הפעולה ומעל לכל תמיכה ועוד צמיכה!

כמה מזל יש לשנכם נעם וסמדר שהלכת ביחד באהבה ובמאבק! קצת מזל ותוכל להיהנות עוד ועוד מאופים של ילדיך ושל תרומתם לערכים המשותפים.

דפנה וראובן